Na skróty

FAQ

IQNet, ISO

MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROGRAMÓW UNIJNYCH

Ścieżka nawigacyjna do tej strony

Wyniki rekrutacji „Lider zmiany – współpraca ponadnarodowa inwestycją w efektywność usług publicznych na szczeblu regionalnym”

Wyniki rekrutacji „Lider zmiany – współpraca ponadnarodowa inwestycją w efektywność usług publicznych na szczeblu regionalnym”

Zespół projektowy uprzejmie informuje, iż nabór uczestników do projektu „Lider zmiany – współpraca ponadnarodowa inwestycją w efektywność usług publicznych na szczeblu regionalnym” został zakończony. Decyzją komisji rekrutacyjnej, zatwierdzoną przez Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, do uczestnictwa w projekcie zakwalifikowało się 27 osób.

 

Osoby wymienione na liście stanowiącej załącznik do niniejszego komunikatu, proszone są o kontakt z biurem projektowym celem umówienia indywidualnego spotkania i dopełnienia niezbędnych formalności.

Przypominamy, że szkolenia rozpoczynają się już w dniu 9 października br.

Załączniki

wydruk, pdf

Rejestr:

Przeczytaj treść ponownie

Instytucje współfinansujące

"dla rozwoju Mazowsza"
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

"człowiek - najlepsza inwestycja"
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.