Na skróty

FAQ

IQNet, ISO

MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROGRAMÓW UNIJNYCH

Ścieżka nawigacyjna do tej strony

Szacowanie wartości zamówienia na dedykowane materiały informacyjno-promocyjne w związku z cyklicznym wydarzeniem - Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Uwaga!

Przedłużony został termin składania ofert do czwartku 13.02.2020 do godziny 23.59.

Szanowni Państwo

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie zaprasza Wykonawców zainteresowanych poniższym zamówieniem do zapoznania się z treścią załączonego Szczegółowego opisu szacowania wartości przedmiotu zamówienia oraz przesłania szacunkowych wartości zamówienia na załączonym formularzu szacowania wartości zamówienia.

Na Państwa wyceny czekamy do czwartku 6 lutego 2020 r. do godziny 23:59

Wyceny oraz ewentualne pytania prosimy kierować wyłącznie  w formie elektronicznej na adresd.obzejta@mazowia.eu i  a.miekwicz@mazowia.eu

Zapytanie ma na celu określenie szacunkowej wartości zamówienia niezbędnej do przeprowadzenia postępowania w trybie zapytania ofertowego i nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Załączniki

wydruk, pdf

Rejestr:

Przeczytaj treść ponownie

Instytucje współfinansujące

"dla rozwoju Mazowsza"
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

"człowiek - najlepsza inwestycja"
Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.